عکس و تصاویر توزیع سبد کالا

ارسال شده توسط در

بازدید 116 مرتبه

فرارو: تصاویر منتشر شده از صف های توزیع سبد کالا حاکی از ان است که ازدحام، هرج و مرج و در مواردی درگیری در این صف ها وجود دارد.

قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه گفت: برای روان‌تر شدن توزیع سبد کالا مقرر شد تعاونی‌ها ساعات توزیع را تا ساعت ۲۲ افزایش دهند، به محض اینکه ازدحام صف‌ها کاهش یابد مرحله دوم برای کارگران و بازنشستگان تامین اجتماعی اعلام می‌شود.

به گزارش روابط عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: توزیع سبد کالا از شنبه روان‌تر خواهد شد و شهروندان به لحاظ افزایش مراکز و ساعات توزیع با شرایط بهتری سبد کالا را دریافت می‌کنند.

ابوالحسن فیروزآبادی  با اشاره به نتایج دومین نشست ساماندهی توزیع سبد کالا با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، افزود: در این نشست از تعاونی‌های بزرگ که به طور عام ۸۰ درصد توزیع کالا را بر عهده دارند، دعوت به همکاری برای توزیع سبد کالا شده است.

وی تصریح کرد: همچنین در این نشست مسئولان حوزه ارتباطات قول مساعد دادند که ظرف چهار ساعت دستگاه‌های pos(کارتخوان) و pos بدون سیم را در اختیار تعاونی‌ها قرار دهند.

وی تعداد دستگاه‌های pos را در فروشگاه‌های توزیع سبد ۲۹۰۰ دستگاه اعلام کرد و گفت: به زودی  این تعداد به چهار هزار دستگاه می‌رسد.

ساعات توزیع سبد افزایش می‌یابد

فیروزآبادی با بیان اینکه، برای روان‌تر شدن توزیع سبد کالا مقرر شد تعاونی‌ها ساعات توزیع را افزایش دهند، ادامه داد: توزیع کالا از ساعت ۸ صبح تا ۲۲ شب ادامه دارد و تعاونی‌ها در دو شیفت توزیع را بر عهده می‌گیرند.

بیش از ۱۱ میلیون سبد به تعاونی ها توزیع شده

قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تاکنون ۱۱ میلیون و ۱۰۰ هزار سبد در تعاونی‌ها توزیع شده است که تا امروز یک میلیون و ۴۰۰ هزار خانوار سبد خود را دریافت کرده اند.

وی با اشاره به حضور ˈعلی ربیعیˈ برای وحدت مدیریت بین وزارتخانه های صنعت، معدن و تجارت و تعاون، کار و رفاه اجتماعی در توزیع سبد کالا، اظهار داشت: هماهنگی لازم با بانکأ‌ها انجام شده و واحدهای سیار برای توزیع سبد کالا در اطراف شهر تهران مستقر شده‌اند که با تشکیل این واحدها مراکز توزیع افزایش می یابد.

سبد کالای کارگران و بازنشستگان تامین اجتماعی هنوز اعلام نشده

فیروزآبادی گفت: سبد کالای کارگران و بازنشستگان تامین اجتماعی هنوز اعلام نشده است، اما به محض اینکه ازدحام صف‌ها کاهش یابد مرحله دوم برای گروه‌های یاد شده اعلام می‌شود.

وی توضیح داد: سهم عمده توزیع سبد کالای کارگران، بر عهده اتحادیه امکان است و بی‌تردید توزیع سبد کارگران با شرایط بهتری انجام می شود، زیرا مشکلات و نواقص مرحله نخست رفع خواهد شد.

وی در پایان گفت: دستگاه‌های اجرایی می‌توانند توزیع سبد کالایی را برای کارکنان خود انجام دهند که این توزیع می‌تواند از ازدحام صف‌ها بکاهد.

،،،،،،،،

30 thoughts on “عکس و تصاویر توزیع سبد کالا

 1. محسن می‌گه:

  والا با این تصاویر من خدا رو شکر میکنم که اروپا و امریکا هنوز ماروبه عنوان آدم قبول دارن
  بخدا خجالت داره ایرانی که آبرویی نداشت اون چند نفریم که مارو قبول داشتن تجدید نظر میکنن والا
  خاک تو سرمون

  • هادی می‌گه:

   امروز چند جا رفتم گفتند دو سه روزه تموم کردیم جنس.یه جا دیگه رفتم پشت در نوشته بودند فقط برنج و روغنشو داریم.از یه طرف هم مسوولین بی تدبیر میگن فقط ۱۵ روز فرصت دارید.خب با این اوضاع توقع داشتید مردم نریزند؟ والا من که از خودم فرهنگ به در کردم الان پشیمونم!! میگم ای کاش همون روزای اول رفته بودم که الان نگن فقط برنج و روغن مونده! من دانشجوی دکتری دانشگاه شهید بهشتی ام و گدا نیستم ولی فکر نکنم این رفتار متناسبی با کرامت انسانی باشه.
   روحانی جان مچکریم!

 2. هموطن می‌گه:

  از ماست که بر ماست…..همین

 3. رضا می‌گه:

  متاسفم این در شان ایران وایرانی نیست بهتر از این مسئولین میتوانستند عمل کنند.

 4. ک ذ می‌گه:

  این ازدحام و وحشیگری ربطی به سبد کالا ندارد . این بدلیل عدم آموزش تربیت اجتماعی به مردم است. همه میدانیم که از نطر تربیت اجتماعی ملت ایران بسیار عقب افتاده است. رانندگی , آپارتمان نشینی , عدم رعایت حقوق دیگران همه و همه به معنای تربیت اجتماعی است.

  • زنده باد اصلاحات می‌گه:

   خجالت بکشید مگه پارسال مردم برا برنج ۳۰ هزار تومنی مثل این سر نمیشکوندن؟اونموقع برای برنجی که پولشو میدادن سر میشکستن امسال میخوای برا برنج مفت سر و دست نشکنن؟ دولت دزد و غارتگر ۸ سال قبل بود که مردم رو تو این فلاکت دچار کرده، از خدا بترسید، البته فکر نکنم شماهایی که به فکر حقوق هسته ای هستین و توافق هسته ای رو خیانت فرض میکنید چون مواضع اقتصادی خودتون تو خطر افتاده به خدا و آخرت اعتقادی داشته باشین، حتی سران که شماها باهاشون هم عقیده هستید هم مثل خودتونن.قصاص به قیامت نمیمونه ۸ سال مملکتو چپاول کردین خجالت هم نمیکشین اظهار نظر میکننین؟ تو کدوم دولت تاریخ ایران این همه دزدی و افتضاح به بیت المال وجود داشت؟

  • احمد رضایی از شیراز می‌گه:

   تو شکمت پر است یا سهمیه داشتی رفتی دانشگاه حالا هم سر کاری بدبخت این بیچارگان گرسنه اند نمی بینی به قیافه هایشان نگاه کن مثل اول انقلاب اینا بدبختای اجتماعند اگر اینها انقلاب کردند خودشان باید جور بدهند این مثلم است که باید تاوان انقلابشان را با حرف شما بی سواد که معلوم نیست از کدو دانشگاه مدرک اجتماعی گرفته اید برایشان اضحار نظر کند مگذارید مردم جانشان به لب برسد و برایشان دیگر غذا مهم نباشد بی سواد بدان این یک کار حکومتی است برای سرگرمی مردم چون حکومتهای جهان سوم بر پایه استرس صد در صد اداره می شوند و اگر ناراضی نداشته باشند به پایان می رسد و اینها می دانند چگونه نا رضایتی بسازند وگرنه نمی توانستند طوری توزیع کنند که مردم از سر و کول هم بالا نرود اینها می خواستند مادر یا خواهر تو را در این جمع بر هم سوار کنند و جوانان وطن حالی ببرند تو عصبی شوی یکی را بکشی و در زندان بپوسی یا اعدام گردی اینها خودشان می فهمند چه میکنند از بی سوادی و بی پولی مردم استفاده می کنند

 5. ولایتمدار می‌گه:

  چون دار و ندار هسته ای -وا – دادند / جایش سبدی به ما ز کالا دادند / آن حق مسلم که به جایی نرسید / این حق سکوت است که حالا دادند

 6. حسین می‌گه:

  با عرض سلام
  خوب این هم نتیجه تدبیر در این دولت و دمیدن روح امید در مردم است
  با این خزانه خالی که دولت داره دیگه پول به مردم نمیدیم جاش برنج هندی .مرغ برزیلی. و……. میدیم
  البته دادن این سبد کالا بعد از توافق ژنو خودش جای سوال داره
  نشون میدیه که ما در سیاست خارجی مون خوب عمل کردیم و باعث رونق در سفره مردم شدیم
  مهم نیست که مردم برای گرفتن ۸۰هزار تومان چند روز ار کارو زندگی میوفتن مهم اینکه ما سبد کالا دادیم
  ما با نشون دادن این تصاویر به دیگر مردم جهان نشون دادیم که ما تا آخر ایستاده ایم منتها در صف سبد کالا
  ما نشون دادیم که آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند
  آقای روحانی ما این چیزها را مدیون شما هستیم
  این عزت مندی نشانه تدابیر کلیدی شما در این دولت است
  روحانی آمد
  روحانی با کلید آمد
  کلیدی که برای قفل کردن درهای عزت مندی مردم در دست دارد
  کلیدی که برای بستن در انرژی هسته ای در دست دارد
  کلیدی که برای بستن درهای امید در دلهای تمام مستضعفین جهان در دست دارد
  کلیدی که برای براز کردن درهای دولت بروی فتنه گران در دست دارد

 7. مهدی می‌گه:

  دست طمع چو میکنی سوی کسان دراز پل بسته ای که بگذری ز آبروی خویش

 8. zealot می‌گه:

  خاک بر سر ما…اگه امام زمان ظهور کنه کل عالم رو اباد میکنه ولی تو این خراب شده نمی یاد.

 9. شرف می‌گه:

  سلام بخدا نگاه کنید واقعا مردم ندارند فقیرند حق ما ایرانی این نیست کشوریه که ثروت داره ولی مردم فقیرن خدا کنه روحانی کاری کنه

 10. حاجی نفتی می‌گه:

  سلام . من کارمند ارشد نفت هستم بخاطر این صفها مردم هیچ تقصیری ندارند مقصرهای اصلی رانت خواران نامردی هستند که با دزدی های آنچنانی نمی زارن ایران و اقتصاد ایران سر راست کند احمدی نژادها و روحانی ها حریف این یورغه دزدها نیستند. مشکل ما فقط دزدی خیلی از مسوولین است که باعث فقر این مردم عزیز شده است.

 11. هادی می‌گه:

  بابا تو رو به خدا این مراکز توزیعتون رو عاقلانه انتخاب کنید.تو شهرک پردیسان قم با دویست هزار نفر جمعیت و همچنین شهرک مهدیه، حتی یک مرکز توزیع وجود ندارد و مردم باید پانزده کیلومتر بروند تا به اولین مرکز توزیع برسند.مردم بیچاره هم از ساعت یک بعد از ظهر وایمیستن تا ساعت پنج که تازه در باز بشه! آخه عذرخواهی که مشکلو حل نمی کنه! مشکلو حل کنید تو رو خدا! چی می خواهین نشون بدین با این کاراتون؟! به غربی ها میخواهین بگین این وضع مردم مونه تو رو خدا به ما رحم کنین تحریم ها رو بردارین؟! مگه اونا رحم تو دلشون هست؟!
  راستی از طرف دولت های دوست و برادر هند وبرزیل از جناب روحانی تشکر می کنم که در سال حماسه اقتصادی باعث رونق اقتصادشون شدیم!

 12. محمد می‌گه:

  آقای رو حانی :
  آن کرامت که از آن دم زده ای جز این نیست
  نیست در لطف تو یک ذره اگر – امایی

  نازم این لطف کریمانه و شاهانه تو
  کان بیرزد به چنین محنت جان فرسایی

  شکر گویم که خدا کرد دعایم را گوش
  چو طلب کردم از او دولت روشن رایی

  این حدیثم چه خوش آمد که سحرگه می گفت:
  بر در میکده با هلهله یک بابایی !

  عقل و تدبیر گر این است که ساقی دارد
  وای اگر از پس امروز بود فردایی

 13. امیر می‌گه:

  بسمه تعالی
  با سلام واقعا ما شا الله خیلی خیلی عالی

 14. امید می‌گه:

  مردم هر سرزمینی لیاقت همان حکومتی رو دارند که آنها رو فرمانروایی میکند…

 15. نیره می‌گه:

  از ماست که بر ماست همین واقعا ابروی دولت میره با این کارها نه مردم درصف
  این بود درجه انسانیت که قولشو داده بودنننننننننننننننننننننننن

 16. نیره می‌گه:

  اینجاس که باید اونایی که میگفتن مچکریم روحانی یک کم هم جواب بدن

 17. عسل می‌گه:

  حالا نمیشد بجای سبد گدایی پولش میرختم به حساب مردم؟

 18. مهدی می‌گه:

  دوست عزیز آقا میلاد اون هشت سال گند زدن نبود خون خیلی از دانشمندان هسته ای رو دادیم و از حق امثال جنابعالی دفاع شد.

 19. احمد رضایی از شیراز می‌گه:

  بخدا در شیراز هنوز ما سبد کالا را امروز ۴ اسفند ۹۲ است نگرفته ایم
  رفتیم کوی زهرا گفت تمام شده است رفتیم تعاونی روبروی نارنجستان رییسش گفت فقط برای اعضاء است
  رفتیم فلکه مصدق گفت اشتباه ادرس نداده اند رفتیم اتکا سر باغ تخت گفتند کو کارت حکمتت رفتیم کنار مسلمین گفت برای اعضاء خودمان کم اورده ایم
  رفتیم فروشگاه سپه بالای زیر گذر شهرداری گفت نداریم
  رفتیم سر شهرداری گفت کی گفته ما توزیع می کنیم
  نمی دانم کجا باید بروم
  لطفا بنویسید بعد از شش ماه که بیمه بیکاریم تمام شده و هنوز بی کارم ولی در امار بی کاری نیستیم
  شاید دولت می خواست با این سبد ما را سر کار بگذارد تا از بیکاری در بیاییم و هر روز بدویم بخدا ۷ روز است هر جا می رم یا ساعت شش صبح می گویند باید می امدی یا می گویند نداریم یکی ادرس درست بدهید تا از فلکه ولی عصر نخواهم پول کل سبد را بدهم و بیاورم نمی دانم چه بگویم ولی این برنامه ریزی بدترین است در کل دنیا به یک بی سواد می دادید بهتر از این برنامه ریزی می کرد

  • حسین احمدی می‌گه:

   این دروغ میگه رفتم مسلمین خیلی راحت سبد گرفتم و اومدم بیرون ولی نمی دونم چرا از حساب کارتم پول سبد کم شده است شما بگید ببینم چطوری میشه اجناس را در سبد پیدا کرد و برداشت ما که می ندیم این اجناس کجای این سبد است

 20. حسین احمدی می‌گه:

  آنان که چشم گاو ما را به سخن کیمیا کنند — آیا توانند گاو نر ما را ، به سخن شیر زا کنند
  گفتا مگوی که اگر بدانند سود جویی بپا کنند – آیا توانند دلار ما را هم به نرخ آزاد صدا کنند
  گفتا مگوی که گرانی چگونه رها کنند –گفتیم آیا توانند به حال بیچارگان نگاه کنند
  گفتا مگوی که گرانی چه ها کند – در مرغزار دیلم و طرف سفید رود عروسی بپا کنند
  گفتا مگوی که خاموشی ، بهتر از کلام – – آخر مرام نیست که ستم بر دیگران روا کنند
  گفتا مگوی امید سحر شعر در مدحت کسی –عاقبت مرام ما،بعد از ۴۰ سال بر این مرام سوار کنند ؟
  گفتا مگوی که عاقبت اّنشتین زمان شوید– به از آن که ندانی ستم بر مردمان روا کنند .
  گفتا بگوی تبریکی زین روزگار جهان – سال نو جهان بود بر همگان بهار

  این علی کجا و آن علی کجا
  این بدهد سبد به دست مردمان
  آن بدهد کمال دین و مرام
  این بود تجارتمند روزگار
  آن بود بی ثروت جهان
  این دارد اسب به نام رخش
  او داشت شمشیری به نام ذوالفقار
  این علی کجا و آن علی کجا
  این بود در دیار خود نهان
  او بود در مزرعه ایان
  این بود در خانه اش نهان
  او بود در جنگها عیان
  این علی کجا و آن علی کجا
  این دارد فرزندی وام ستان
  او داشت فرزندی شیر دشت نیوا

  آن برساند سبد به دیار مردمان
  این بدهد نیاز به مردمان
  آن بدهد انگشتریش در نماز
  این علی کجا و آن علی کجا
  این بدهد نیاز به مردمان
  آن بدهد انگشتریش در نماز
  این علی کجا و آن علی کجا

 21. مینا می‌گه:

  سلام به شما دوستان عزیز.دیروز چندبار از جوی صف سبد کالا رد شدیم تا آخر شب که خلوت بود رفتم کالا رو گرفتم اما خدایش خیلی خجالت کشیدم.خانمای دیگه میگفتم مگه چه عیب داره اما راستش یه خانم دیدم که خیلی خیلی از نظر مالی وضع خوبی دارن خیلی خوب.تا منو دید با خنده گفت : خوبه میشه به یه فقیر داد. منم با لبخند حرفشو تائید کردم اما خدایی اصلا جالب نبود تو صف بیایستی.مخصوصا ما که واسه یه شهرستان کوچک هستیم و همه همدیگرو میشناسیم.همه با خنده و لبخند از صف کالا میگذشتن
  خدایا شکر که حداقل با آرامش و خنده رفتیم سبد کالا رو گرفتیم و برگشتیم .بدون کتک کاری ……..
  راستی تارسیدم خونه پدرم همسایمون داد زد گفت دختر همسایه کالا تو گرفتی پس سبدش کو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 22. علیرضا می‌گه:

  همه چی آرومه من چقدر خوشحالم

 23. مینا می‌گه:

  با سلام، روحانی که این همه ادعا داشت و خودش رو دولت کلید و تدبیر میدونست چقدر در ابتدای کار افتضح کرد، صد رحمت به احمدی نژاد لااقل سال گذشته علاوه بر پول یارانه ۸۰۰۰۰ تومان به حساب هر فرد با عزت و احترام واریز کرد و مثل روحانی مردم ایران رو سوژه دست کشورهای دیگه نکرد. علاوه بر اون نه تنها قیمت کالاها از زمان حضور ایشان افت نکرده بلکه همه اجناس افزایش قیمت داشته. متاسفم برای این همه بی تدبیری ……………

 24. محمدرضا می‌گه:

  با درود بر روحانی ریس جمهور منتخب ایران اسلامی که خودمان به او رای دادیم پس از او حمایت کنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>